Anti-static drošības apavi un izolētas drošības apavi nevar tikt sajaukti

- Dec 16, 2018-

Anti-static drošības apavi un izolētas drošības apavi ir divi drošības apavi ar pretējām funkcijām!


Antistatisko drošības apavu mērķis ir savākt cilvēka ķermeņa uzkrāto statisko elektrību un ieviest cilvēka ķermeņa statisko elektrību zem antistatisko drošības apavu vadītspējas.


Izolēto drošības apavu mērķis ir izolēt cilvēka ķermeni no vadītāja. Izolējošo apavu funkcija ir izolēt cilvēka ķermeni no zemes vadītāja, lai novērstu vadīšanu.


Tāpēc antistatiskie drošības apavi ir vadošie apavi, un izolētie drošības apavi ir izolēti apavi, kurus nevar sajaukt, lai izvairītos no drošības negadījuma.


Anti-statiskie drošības apavi prasa pretestības vērtības sausā vidē (temperatūras vide 23 ° C ± 2 ° C, mitruma vide 30% ± 5%) un mitrā vidē (temperatūras vide 23 ° C ± 2 ° C, relatīvais mitrums 85 % ± 5%) 100KΩ ≤ pretestības vērtībā ≤ 1000KΩ šai drošības apavai ir noteikta vāja vadošā funkcija, kas var ieviest statisko elektrību, kas uzkrāta uz cilvēka ķermeņa pazemē, izmantojot antistatiskus drošības apavus.


Izolācijas drošības apavi ir izgatavoti no izolācijas materiāliem, kas nav elektriski vadoši. Apavi tiek izmantoti, lai izolētu cilvēka ķermeni no zemes, lai pat tad, ja persona nonāk saskarē ar elektrisko vadītāju, elektriskās strāvas ievadīšanas zemē nebūs negadījuma. Tajā pašā laikā antistatiskie drošības apavi var padarīt cilvēka ķermeņa statisko elektrību un cilvēka ķermeņa statiskā elektrība ir ļoti zema, lai putekļi, ko rada statiskā elektrība, nav viegli sasniedzami bez putekļiem. .


Prasības attiecībā uz elektriski izolētiem drošības apaviem ir apkārtējās vides temperatūrā 15 ° C - 35 ° C relatīvais mitrums 45% ~ 75%, eksperimentālais spriegums 6kV, eksperimentālais laiks 1min, nepieciešamais noplūdes strāva ≤ 1,8 mA, šis drošības kurpes ir padarīt lietotāju izolētu no zemes. Novērst strāvas veidošanos starp cilvēka ķermeni un zemi, izraisot cilvēka ķermeņa bojājumus un samazinot elektriskās strāvas trieciena risku. Tā kā elektriskā strāva caur cilvēka ķermeni ieplūst caur kontaktpunktu, kad tiek izmantots elektriskais trieciens, tas arī novērš šķērssienu testa sprieguma diapazonā. Pakāpeniska sprieguma draudi cilvēka ķermenim.


Statiskā elektrība ir visuresoša, bet elektrostatiskais spriegums ir ļoti zems, tālu no ikdienas sprieguma, ko parasti lietojam. Tas nerada lielu kaitējumu cilvēka ķermenim, bet elektronikas ražošanas uzņēmumos statiskā elektrība var izraisīt elektronisko izstrādājumu bojājumus. Tas ir viens no tiem. Statiskā elektrība var absorbēt arī putekļus, kas padara vidi, kurai nepieciešams strādāt tīrā telpā, neatbilst prasībām. Tāpēc antistatiskie apavi ir jāizmanto kopā ar antistatiskiem apģērbiem.


Izolēti apavi izmanto dažādas darba vietas. Ražošanas procesā process un materiāli ir arī atšķirīgi, tāpēc antistatiskos apavus nevar izmantot kā izolētus apavus.