Aizsargapavi apakšā PU (poliuretāna vienīgais) ražošanas procesa analīze

- Mar 03, 2019-


Poliamīda ir saīsinājums poliuretāna, ir polimērs, barības satur plurālisms, atkārtojot amino grupu polimēru galvenajā ķēdē un iegūts ķīmiski reaģējot izocianātu ar polyol barības. Poliuretāna zoles ir mikroporaina elastomēra starp gumijas un plastmasas. Tas ir mikroporaina elastīga struktūra ar atvērtu poras. Diametrs no šūnām ir 0.01-0.1 mm un bezmaksas putojošu blīvums ir 0,25 ~ 0,35. (Kas veido blīvumu 0,3-1) Tas parasti ir 1-2mm, self-dīrāšanu un izcilu izturību un lielu enerģijas absorbēšanas spējas.


Pirmkārt, poliuretāna ir ideāla materiāla zoli izgatavošanai


1. poliuretāna, vienīgais ir tādas īpašības, maigumu, siltumu, eļļas izturība, nekustīgi pretestību un nodiluma izturība. Tas ir 6 reizes vairāk nodiluma izturīga nekā gumijas. To var pielāgot cietība plašu klāstu saskaņā ar prasībām par lietošanu un blīvums. To var veikt divās krāsās (dubultu blīvumu). Vienīgo dubultā dibena mikro putoja, augsti valkāt izturīgas darba virsmas, un iekšējās zoles ir elastīga putu, kas ir ērti nēsājama.


2, ļoti viegls, īpatnējā ir tikai 0,3-0,8, daudz vieglāks nekā parasti izmanto vienīgais materiāls, vairāk piemērots biezām zolēm kurpes, kas prasa triecienizturība un anti-perforācija. 15 % no pasaules drošības aizsardzības kurpes (darba apavi) izmantot poliuretāna (PU) zoles.


3, pelējuma prasības ir mazākas, ir izdevīgi ieguldīt un saglabāt ražošanas (putu spiediens ir neliels putošanās, tikai 0.14-0.2Mpa).


4, rotājuma metode ir vienkārša un, iespējams, var ne tikai radīt zoli, bet arī apavu ražošanā, (PU bāzes un dažādiem audumiem ir spēcīga saķeres) šķirnēm un elastīgas ražošanas izmaiņas, piemērota mūsdienu rūpnieciskā ražošana.


Otrkārt, ražošanas procesā


1. PU vienīgais izejas šķīduma sagatavošana


Izejas šķīduma var iedalīt divos veidos: poliestera un poliētera tips. Pirmajos gados, propilēna glikols sistēma tika izstrādāta, un lielākā daļa no tām ir poliesteru tipa sistēmām. Sagatavošanas metodes atšķiras sakarā ar to atšķirīgas īpašības.


Poliestera PU vienīgais akciju sagatavošanu galvenokārt sagatavoto prepolymer metodi vai daļēji prepolymer metodi. Vispār, to var padarīt par divu komponentu vai trīs komponentu. A daļa veido daļēju poliestera, ķēdes paplašinātājs, putu stabilizators un matiem. Mērcēšanas aģents un citiem komponentiem, 40e ~ 70e sajauc un statisko degazēšana iegūti. Visu ūdens putu sistēmas, putu aģents ir ūdens, un komponentu a ūdens daudzums ir jānosaka un to saturs parasti ir par 0,4 %. B komponents ir termināla izocianātu prepolimēru iegūst poliestera polyol ar izocianātu daļa reaģē. Relatīvā molekulmasa poliestera ir vēlams 1500 ~ 2000. Izocianātu, tīra MDI ar sašķidrinātu MDI attiecība ir 19B1. Reakcijas laikā, jāpievieno viena desmitā daļa no inhibitoru kavēt puses reakciju rašanos. To var uzglabāt temperatūrā 2 h ~ 3h un NCO % kontrolē aptuveni 19 %. C detaļas ir katalizators (divu komponentu izejas šķīduma pievieno A komponents). Trīs komponentu sistēma ir piemērota divu krāsu, zemu cietība sporta kurpes un zema blīvuma sandales. Lietojot, sastāvdaļu A un C komponents ir vienmērīgi sajaukti, un pēc tam sajauc ar B komponents. To raksturo zema viskozitāte un reaktivitāte samazināšanu, mazo cietība un trīsdimensiju izmaiņas produkta un labu Cilnis stabilitāti. Poliētera tipa šķidrumu šķīduma sagatavošana galvenokārt veic vienpakāpes metodi. A komponents ir iegūts rūpīgi sajaucot poliētera polyol, ķēdes paplašinātāju, putu aģents, katalizators un foam stabilizer, maisītāju; B komponents ir modificētu izocianātu vai sašķidrinātu MDI. Poliestera diola var izplatīt augstas stiprības, nodiluma izturība un spēcīgu saķeri uz vienīgo lielo. Poliētera vienīgais pārvar sliktas ūdens pretestības trūkumus, un nabaga zemā temperatūrā elastība vienīgo poliestera un moldability ir labs. Lielisks zemā temperatūrā elastība un elastību, vienlaikus saglabājot jūrasmēles fizikālās un mehāniskās īpašības. Tomēr zema blīvuma apstākļos poliestera vienīgais ir slikta izmēru stabilitāte, kamēr poliētera vienīgais ir labas izmēru stabilitāte pie pašu blīvumu, bet ir zems mehāniskajām īpašībām, tāpēc putošanu ūdens sistēmā, to mērogs. Metodi, sajaucot divas spirti, lai uzlabotu mehānisko stiprību un valkāt pants pretestību. Šis darbs ir ziņots ārvalstīs. Piemēram, poli (ētera 2 esteris) polyol Mipolur PE2 Polidol A [2] ir jaukts polyol satur gan ēteri un esteri un pildot vienīgais materiāls ir starp poliestera un poliētera tips. Vietējiem zinātniekiem ir arī izdarīt kādu darbu, lai pārbaudītu Liu, Sheng un citām iekšzemes poliētera kā galveno izejvielu maisījums raksturīgo poliesteru polyol apjomu, lai uzlabotu, sintezēt poli (esteris 2 ētera) putu vienīgais materiāls, kurš ir lielisks fizisko un mehāniskās īpašības. Saskaņā ar GB10508289 indeksu, maksā 10 % ~ 15 % zemāka nekā tīra poliestera PU vienīgais materiāls [3].


2, PU zoles molding procesu


PU zoles ir vienības jūrasmēles, pilnu poliuretāna boot kurpes, tieša insolācija augšējo, grūti zoles un starpposma vienīgo slāni un visa kurpju un kombinētās jūrasmēles Cilnis. Vienīgais, augšējā vai augšējo visu poliuretāna zābaki ir izgatavoti no PU. Visu poliuretāna apavi izgatavoti no mikro poraina PU elastīgo, zābaki ir mīksts, zoles ir izturīgs pret nodilumu, naftas un ķīmisko izturīgs un visa kurpes ir gaismas un silta. Sekss un komfortu. PU zoles parasti veidojas zema spiediena liešanas vai augstspiediena liešanu, un daži ir arī injekcijas molded. Procesa gaitu ir parādīta 1. attēlā. Rotājuma iekārtas ir vienīgais liešanas mašīnas. Atmosfēras spiediena liešanas iekārtas poliestera PU Cilnis galvenokārt sastāv no liešanas mašīnas, gredzens vai Vinilplašu žāvēšanas tuneli. PU vienīgo standartšķīdums, sastāvdaļu A un B ir šķidrums un maisīšanas reakcija ir smagas, precīzas mērīšanas aprīkojumu un sastāvdaļas maisīšanas procesā Cilnis vienveidība ir divi svarīgi faktori, kas tieši ietekmē līdzekļa darbību. Divkrāsu jūrasmēles ir molded, divkrāsu liešanas mašīnas, parasti izmantojot pelējuma ar starpposma plate, un pakļauj sekundāro liešanas un siltuma izārstēt.


Treškārt, PU zoles ražošanas apstākļi


1. ražošanas vietai: 8m plats, 20m garš, aptuveni 160m 2, attiecīgo izejvielu, pusfabrikātu un gatavās produkcijas noliktavas. Jo vieglāks iekārtas un liela platība, augšējā stāvā var laist (uzstādīšanas un pārvietošanas iekārtas ir bez zemes) kāju skrūves). Ja PU zoles tiek ražots, vajadzētu būt gleznu vietā; Ja apavu tiek ražota, būtu jāpievieno aprīkojumu un vietu šūšanas augšējo un veidošanā.


2. materiāli: izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli ir jātur pie 0,5-1 tonnas, materiāls ir 18kg par barelu, un B materiāls ir 20kg par barelu. Gan C materiāla daudzums ir ļoti mazs, tas var sagatavot par aptuveni 10kg, jo nav viegli pasliktināties. Bez tam ir nepieciešamas, lai sagatavotu 50 kg atbrīvot aģents, lielu kausu tīrīšanas līdzekli (metilēnhlorīdu) un vairākas krāsas pastas. (Pants avots no poliuretāna Global Network)


3, jauda ir aptuveni 50kw, ja ražošanas līniju krāsns nepieciešama elektriskā apkure, elektroenerģijas vajadzībām par 20kw.


4 gaisa kompresors 壹 piedurknes (gāzes tilpums 0.6m3/min, gaisa spiediens 0,6 ~ 0.8MPa, varas 5.5kw) tiek izmantota kā galvenais gaisa avots un smidzināšanas atbrīvot aģents.