Skābju un sārmu izturīgiem aizsargapavus izmantot veselo saprātu

- Mar 17, 2019-


Nesen, vienmēr ir lietotāji sūdzas par slikto kvalitāti aizsargapavus, ko izdevusi sabiedrība BBS un weibo. Tās tiks atmestas, pēc mēneša valkā un līmi, laužot un novecošanās situāciju var atrast. Redaktors apjautājos, detalizēti un konstatēja, ka kļūda bija nevis uzņēmuma aizsargapavus, bet to funkcijas.


Lielākā daļa no šiem complainers darba vietām ar skābi un sārmu un izturīgs pret skābi un sārmu izturīgiem drošības apavi, kas aprīkoti ar saviem uzņēmumiem ir visi kvalificēti produktiem, ko ražo regulāri ražotāji pēc pārbaudes redaktori. Ekspluatācijas drošības kurpju General varēs segt skābju sārmu ir 3 mēneši izmaiņas, tik kāpēc jums iespējams izmantot mēnesī, lai atmestu gadījumā? Tas ir tāpēc, ka viņi aizmirst "pretošanās" vārdu skābju-sārmu izturīgiem aizsargapavus. Ķīniešu kultūra ir plaša un dziļa. Ja jums izskatīties tā vārdnīcā, jūs atradīsiet, ka "paciest" nozīmē ", kas spēj paciest vai paciest". Raugoties no redaktors, "pacietība" ir noteiktā diapazonā un nav absolūtas nozīmes. Kad tas sasniedz noteiktu limitu, tas sabruks. Un nevarēs segt skābju sārmu drošības Kurpju ir definēts šim vārdam, arī droši vien ir pašu ziņā.


Kā izvēlēties pareizo aizsargapavus skābju-bāzu situācijā ir pastas daudziem cilvēkiem. Apskatīt vienīgo pirmām kārtām nozares izcila personība zina, šobrīd droši kurpju materiālu lielākoties PU/TPU, gumijas. Saskaņā ar skābā vidē, nav nekādu problēmu ar PU/TPU, kuras funkcija ir anti-hidrolīzes. Tomēr, ja tā ir mitra skābes šķīdumā uz ilgu laiku, tas ietekmēs konkrētu un nav ieteicams izmantot, ja stipra skābe. Tomēr sārma apstākļos aizsargapavi ar PU/TPU materiālu kā vienīgais nevar atlasīt, jo Ak paātrinās tās hidrolīzes. Kopumā PU/TPU būs vāju sārmu pret, bet tas būtu jāregulē atbilstīgi konkrētajai situācijai. Tādēļ, labākā izvēle ir nevis izvēlēties aizsargapavi ar PU/TPU materiālu kā vienīgo, strādājot ar sārma šķīdumu. Drošības apavi ar gumijas zolēm ir labāk skābes un sārmu izturība, bet aizsargapavi ar šāda veida zoles ir salīdzinoši liela izmēra un lai gan gumijas ir laba skābes un sārmu izturība, nav ieteicams lietot saskaņā ar stipru skābju vai spēcīga sārmu nosacījumiem, uz ilgu laiku, jo galu galā šāda vide ir korodants.


Tālāk, ieradums, kas "veldzēties kurpju" ir iemesls, kas liek drošu apavu īso dzīvi. Skābju un sārmu izturīgiem aizsargapavus vairāk slēgti apavi, nodiluma dienā iekšā noteikti ir sviedru daudz, pacelšanās un mest ārā saulē ir paradums daudziem strādniekiem, bet nezinu, skābju un sārmu izturīgiem aizsargapavus ne žāvēšanas. Kaut arī kurpes ir ērti nēsājama, pēc tam, kad tiek pakļauti saules, tiešos saules staros paātrinās novecošanās aizsargapavus. Turklāt, ja kurpes nav pakļauti saules, skābi un sārma koncentrācija uz kurpes palielinās, rada papildu kaitējumu aizsargapavus. Pareizu, skaidru metodei vajadzētu būt ar dzidru ūdeni izmanto, lai nodzēstu skābju-bāzu šķidrums, kas izpaužas iestrēdzis par apavu pirmo reizi gaisa tālāk, nevar tiešā saules saules vai sausa.