Par nozīmi un izmantošanu antistatiskas kurpes

- Nov 19, 2018-Antistatiskas kurpes ir sava veida darba apavi, kas izmantoti ražošanas cehiem un advanced microelectronics nozarēs, piemēram, elektronisko pusvadītāju ierīču, elektronisko datoriem, elektronisko sakaru ierīcēm un integrālās shēmas uz laboratoriju samazināt vai likvidēt statisko elektrību. Antistatiskas kurpes var guide statisko elektrību no cilvēka ķermeņa uz zemes, tādējādi novēršot statistisko elektrību no cilvēka ķermeņa, un tajā pašā laikā efektīvi nomācošo putekļus rada tīras telpas persona pastaigas. Piemērots farmaceitisko rūpnīcu, pārtikas ražotnes, elektronikas rūpnīcas tīru semināriem, laboratorijas utt. Antistatiskas kurpes ir izgatavoti no lielapjoma materiālu PU vai PVC materiāla padarīt vienīgo, un vienīgais ir izgatavota no antistatiskas pretslīdes materiālu, kas var absorbēt sviedri un dezodorants, var sasniegt pretslīdes, antistatiskas un citas funkcijas, un veidojas integrāli ar augšējā, un pēc tam tiek nostiprināta uz līnijas. Tas efektīvi var izplūst statisko elektrību un veidlapu pilnīga antistatiskas sistēma kopā ar anti-static apģērbu.Kāda ir nozīme antistatiskas kurpes un lietošanas vietā:


Tas galvenokārt tiek izmantots, lai nepieļautu darba vietās (piemēram, naftas, ķīmiski, ogles, druka, gumijas, medicīnas, attīrīšanas, elektronikas u.c.) un antistatiskas kurpes, kas var izraisīt dedzināšanu un sprādzienu sakarā ar statisko elektrību. Un vadošs kurpes nav jāvalkā izolētas vilnas zeķes un izolētas zolītes nēsājot. Ir aizliegts izmantot antistatiskas kurpes kā izolētas kurpes.


Vieta, kur tiek izmantoti antistatiskas kurpes antistatiskas grīdas, un vieta, kur tiek izmantoti vadošs kurpes būtu elektriski vadošs grīdas.


Antistatiskas kurpes ir jāizmanto ar anti-static kombinezoni, pievērsiet uzmanību produkta tīrā, ūdensizturīgs un mitruma necaurlaidīgs. Procesā, valkā, kopumā ne vairāk kā 200h jātestē pretestību vienu reizi, ja pretestība nav norādītajā diapazonā, to nevar izmantot kā antistatiskas kurpes.