5 darba apdrošināšanas apavu ražošanas elementi

- Dec 25, 2018-

1 darba apdrošināšanas kurpes

Darbaspēka apdrošināšanas apavu dizainu var uzskatīt par galveno darba apdrošināšanas kursu prioritāti. Tas, vai drošības apavi ir valkāti, ir atkarīgs no kapa. Vai tvaicētas maizes lielums ir precīzs, nosaka, vai drošības apavi ir ērti valkāt, un labam apavu pārim ir jābūt ne tikai rūpīgai konstrukcijai, bet arī jāapstiprina ar testa apaviem.


2 Darba apdrošināšanas apavu struktūra

Runāsim par sejas struktūru. Ja dizainers nav ļoti skaidrs par pēdas fizisko lielumu, piemēram, pirkstu, apkārtni, kabatu, knābis, standarta izmēru, un tad labā radošuma un domāšanas nav arī labas, piemēram, nav kuģa. Saprast, ka konstrukcijas struktūra nav ļoti saprātīga, tā arī nopietni ietekmēs darba apdrošināšanas apavu valkāšanas komfortu un kalpošanas laiku. Materiālu izmantošana un krāsu saskaņošana arī būtiski ietekmēs darba apdrošināšanas apavu kalpošanas laiku un tirgus konkurētspēju.


3 darba apdrošināšanas zoles

Visbeidzot, ikviens, kuram ir noteikta apavu dizaina pieredze, zina, ka apakšējais dizains ir visprecīzākais izmērs. Pamata konstrukcijā dažu komponentu kļūda ir pat 0,2 mm. Kļūda, ko izraisīja posma izlāde, arī radīs grūtības ražošanā, vai arī to nevar ražot. Otrā materiāla puse, visdārgākās darba apdrošināšanas apavu daļas. Kad tā ir zole, ir daudz veidu materiāli. Nepareiza izmantošana nopietni ietekmēs darba apdrošināšanas apavu dzīvi un komfortu.


4 darba apdrošināšanas apavu izgatavošanas process

Izstrādājot perfektus darba apdrošināšanas apavus, ja to nevar pārvērst masveidā gatavos apavos, rezultāts ir vienāds ar nulli, tāpēc ražošanas procesā jāņem vērā faktiskā ražošanas situācija, lai nodrošinātu vienmērīgu ražošanu, bez nopietniem tehniskiem šķēršļiem, un darba apdrošināšanas apavu ražošana Nav plaši izplatītu nopietnu dizaina kvalitātes jautājumu.


5 darba apdrošināšanas apavu funkciju pārbaude

Darba apdrošināšanas apavu ražošana ir balstīta uz pieņēmumu, ka ir noteiktas funkcijas. No projektēšanas un izmēģinājuma ražošanas visiem gataviem aizsargapaviem jābūt ar drošības aizsardzības funkciju. Ja funkcija nav standarta, tas ir parastu ādas apavu pāris. Tāpēc darba apdrošināšanas apavu funkcionālais tests ir ļoti svarīgs. Ir nepieciešams rūpīgi pārbaudīt un pārbaudīt ražotās darba apdrošināšanas apavus, un kvalificētos produktus var droši nosūtīt.