30KV gumijas izolēti zābaki

- Nov 17, 2018-


30KV gumijas izolēta zābaka ir sava veida zābaki, kurus var izmantot kā palīgierīces drošībai, galvenokārt elektriskajām augstsprieguma iekārtām, ja to izmanto elektriskos darbos. To var izmantot kā pamata drošības instrumentu zem 1kV.


1. Augstsprieguma izolēto zābaku ieviešanas standarts: GB12011-2000


2. Augstsprieguma izolācijas zābaki:


To galvenokārt izmanto kā papildu drošības instrumentu elektriķu darbam augstsprieguma spēka iekārtās, un to var izmantot kā pamata drošības ierīci zem 1kV. SAFTTO piegādā 5KV20KV30KV augstsprieguma izolētus zābakus elektroenerģijas nozarē. Augstsprieguma izolēti zābaki ir izgatavoti no pretkorozijas metāla plāksnes kā vidējā spilvena. Augstsprieguma izolēti zābaki atbilst cilvēka ķermeņa mehānikas principam. Tie ir uzlaboti tehnoloģijā, izturīgi pret elastīgumu, novecošanos un ūdensizturību. Tehnoloģija ir modernizēta, valkāšana ir ērta, un tā ir ērta. Tas var efektīvi novērst dažādu veidu asu priekšmetu no stingrām pēdu un ir piemērots, lai izmantotu elektroenerģijas sistēmas darbinieki Ķīnā.


3. Augstsprieguma izolācijas zābaku elektriskās izolācijas veiktspējas testu prasības:


(1) Metāla bumbiņu kaudzes augstums, kas nav lielāks par 4 mm, nav mazāks par 15 mm.

(2) Ārējais elektrods ir ar ūdeni iegremdēts sūklis metāla traukā.


4. Augstsprieguma izolācijas zābaki Piezīme:


(1) Augstsprieguma izolēti zābaki ir kvalificēti elektroizolācijai. Pēc tam, kad lietotājs iegādājas gumijas zābakus, ja tiek konstatēts, ka tas tiek transportēts, uzglabāts lietū un ir pelējums ar mitrumu,

Vai arī citas ārkārtas izmaiņas, vajadzētu doties uz likumā noteikto testēšanas aģentūru, lai veiktu elektrisko veiktspējas pārbaudi.

(2) Augsta sprieguma izolētus zābakus pirms lietošanas rūpīgi jāpārbauda. Ja ir konstatēts kāds bojājums, to nedrīkst lietot.

(3) Strādājot ar augstsprieguma izolētām zābakām, bikses jāievieto boot. Izolētajiem zābakiem nedrīkst būt saskarē ar dažādu tauku, skābju un sārmu kodīgām vielām un novērst asu metālu mehāniskus bojājumus.

(4) Pievērsiet uzmanību zeķes nodilumam, valkājot augstfrekvences izolētus zābakus. Ja zoles modelis ir nolietots, to nedrīkst lietot.

(5) Saskaņā ar nacionālo standartu augstsprieguma izolētus zābakus glabā uzņēmuma oriģinālajā iepakojumā saskaņā ar standarta nosacījumiem un kvalitāte atbilst standarta prasībām 24 mēnešus no ražošanas datuma.

Vairāk nekā 24 mēnešus elektriskās izolācijas efektivitāti pārbauda pa vienam saskaņā ar profilaktiskās pārbaudes prasībām, un to pārdod un izmanto tikai saskaņā ar šī standarta noteikumiem.