image001_副本

Mūsu rūpnīca tika dibināta 1992. gadā un specializējas medību zābaku, makšķerēšanas bridžu, lietus zābaku, āra pastaigu zābaku, darba zābaku, drošības zābaku, īpašu funkcionālu aizsargzābaku, militāru zābaku un citu šķirņu ražošanā.

Mums ir starptautiski vadošais montāžas līnijas aprīkojums, ražošanas tehnoloģija un testēšanas aprīkojums, un mums ir profesionāla R & D komanda, kvalitātes pārbaudes komanda un lieliska pārdošanas servisa komanda, kas nodrošina vislabākās kvalitātes produktus un pakalpojumus jaunajiem un vecajiem klientiem.

Lai garantētu augstus produktu kvalitātes standartus, mūsu produkti izmanto tikai tādas izejvielas, kas atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem un atbilst starptautiskajām vides aizsardzības konvencijām. Mēs esam atbildīgi par mūsu pēcpārdošanas produktu kvalitāti.

Pēc gandrīz 30 gadu attīstības mūsu klienti ir visā pasaulē, ieskaitot Amerikas Savienotās Valstis, Kanādu, Meksiku, Vāciju, Somiju, Krieviju, Franciju, Apvienoto Karalisti, Itāliju un citas valstis un reģionus.

Mums ir visaptveroša pēcpārdošanas pakalpojumu sistēma, lai katram klientam nodrošinātu pilnu pakalpojumu klāstu.

Uzņēmumi, kas ievēro biznesa filozofiju "kvalitāte ir pirmā uzņēmējdarbības attīstības vitalitāte", ievēro izcilību un neatslābstošus centienus.

Mēs vēlamies apvienoties ar jums, lai izveidotu labāku nākotni!